Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lolal

    senior tag

    válasz BigBlackDog #6649 üzenetére

    2 millió forintot 10 - 15 éves autóra :N

    De kérdésedre válaszolva 2.4 szívó benzin örök élet + 1 nap . Automata kis távokon nem éri meg a felárat , és , ha gebasz van vele akkor vagyona javíttatása. A benzines Volvókkal meg az a gond itthon hogy nem sok van belőle a használt piacon. Ami van az vagy bontószökevény vagy pedig jó állapotú de igen drágán mérik az árakat. ( Ez azért is van mert aki szereti és vigyáz rá nemigen adja el , gondolom én )

    Még 1 tipp esetleg : Nem tudom mennyire vagy kibékülve az Opellal de pl Vectra 1.8 benzin megbízható [link] , vagy japán vizeken Mazda 6 1.8 szívó szintén megbízható. [link]

    Esetleg ha egy különlegesebb darabra vágysz VW Passat 1.8 T Benyó [link]

    Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

  • rbalint88

    addikt

    válasz BigBlackDog #6649 üzenetére

    Ha a Civic mellé szeretnéd, szerintem ne tedd. Annyival nem ad többet utazásnál, hogy megérje a befektetést és plusz macerát. Ha azért szeretnél hétvégi autót, hogy valami különlegesben ülj, akkor egy C70 belefér a keretbe szép állapotban és az azért elég más kávéház, mint egy "kommersz" Volvo modell.
    Mondjuk családinak korlátozottan alkalmas, de nem túl magas emberből elfér benne 4 emberi módon. Bár haverék 4-en elmentek vele Bulgáriába meg vissza úgy, hogy a legalacsonyabb srác 180 centi volt, de azért alapvetően 2+2 személyes autó. A turbótól nem félnék, semmi extra baja nem lesz tőle a motornak. Ekkora bódéba szerintem 200 körüli ló meg a turbó által hozzáadott nyúlmókusok kellenek a méltóságteljes dinamikához és azért egy ilyen kategóriájú autónál messze nem a turbófelújítás 120ezres költségétől szabad összefosnia magát az embernek, amit mondjuk 10 évre csináltatsz, ha kell.
    Egyébként a vastag ülések miatt az S60 hátsó lábtere is vicc, de a V70 sem táncterem. (Unokatesómnak V60 van és abban is koppra hátra tolnám magam -és még úgy se tudom eléggé kinyújtani a lábam-, de akkor nem fér el csajom lába, pedig a 165 centijével nem mondható égimeszelőnek)

    lolal: talán nem véletlenül szeretne a fiatalember Volvot és nem valami kommersz vackot. Ilyen passatom volt 1 évig, 14 litert eszik városban, nyekereg az egész beltere és fos a motorhangja. Igáslónak kiváló, de második, kvázi hobbiautónak biztos nem ilyet vennék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák