Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tkazmer

    addikt

    válasz LOTR #1217 üzenetére

    aki rendesen vezet az gyors és lassú autóval is tud normálisan vezetni, bár a gyorsban meg van tartalék, de nem környezetkímélő és nem takarékos

    a 185lovas d5 nem tudom mekkora károsanyag kibocsátással rendelkezik, egy s60asban kb 7.2-7.4-et eszik főként városban, de vegyesen használva. automatával. olyannyira szerintem az nem sok, főleg hogy egy 140lovas benzines simán megeszik 4-5 literrel többet...

    az meg, hogy biztonságosabb vele közlekedni, szerintem leginkább azért lehet, mert könnyedén tudod vele a saját tempódat autózni. nem feszélyez senki más, ha nem tetszik az előtted haladó stílusa/sebessége, leelőzöd és kész. ha a mögötted lévővel van bajod, de nem akar megelőzni, lehagyod. autópályán nem szorulsz be kamion mögé, mert hiába jön a SUV 180-al a belső sávban, odalépsz neki, és mire utolérne, már te is 180-200-al tudsz haladni.

    emiatt a vezetés sokkal stresszmentesebb lesz, tehát adott esetben sokkal megértőbb, figyelmesebb vagy (nem ütöd el a gyalogost, tudsz türelmes lenni, stb), meg úgy egyáltalán nem anyázol a másikra ha hibázik, hanem kineveted és otthagyod.

    emellett ha tényleg sietned kell valahova, meg tudod tenni mások veszélyeztetése nélkül is (vagy legalábbis kevesebb esély van a balestre), mivel nem életveszélyes módon vágsz bele előzésekbe, illetve mivel az erős autókba jobb fékrendszereket is tesznek, hatékonyabban meg is tudsz állni.

    úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

Új hozzászólás Aktív témák