Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attilav2

    őstag

    Főnököm adott egy TL WR1043NDv1-et, szinte rögtön fel is toltam rá a Gwlim féle -Fast Path - SFE - Openwrt-t, sebességteszt később.


    Tftp nem igazán akart összejönni, így a gyári rendszerről toltam fel, nem akartam tovább küzdeni a tftp-vel. Felment, de miután felment nem indult újra a router, vártam egy 10 percet és újra indítottam, kb 5 perc múlva elérhető lett a 192.168.1.1 beállítottam az alapbeállításaimat. Azért nem akarok most sebességet tesztelni mert az 1200GU-n Padavan alatt elég jól belőttem az usb-s ssd-n a TRIM-et, megy róla a transmission a TRIM beállítása óta egész jól, újraindítás után viszont elvesznek a beállítások :DDD Küzdelmes volt összehozni az usb TRIM-et. :DDD Lehet hogy pár hét vagy hónap múlva tesztelem csak le mit tud ez a Gwlim fw, vagy ha lesz hozzá hangolatom akkor lehet hamarabb :DDD Csak aztán remélem miután visszakötöm az 1200GU-t, újra sikerül belőni a TRIM-et.

    -||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Új hozzászólás Aktív témák