Hirdetés

  • Hamarosan megjön a Samsung 360 Hz-es QD-OLED monitora

    ph Az 1440p-s kijelző az előzetes tapasztalatok alapján kellemes opciónak tűnik az 1000 dollár alatti szegmensben.

  • V Rising teszt

    gp Két évvel ezelőtt nem várt sikert hozott a Stunlock stúdió számára a V Rising, és most minden földi jóval teletömve kiléptek a korai hozzáférés árnyékából is. Nézzük, mit is hoznak a teljes pompájú véres kalandok!

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz bLaCkDoGoNe #9401 üzenetére

    Bővebben, csak nem tudom már szerkeszteni a hozzászólásomat:

    Én is pont nemrég rámoltam vissza az iPhoto librarymat, egyszerűen mentsd le a Pictures mappádból, aztán rakd vissza, ha újratelepítetted az iPhoto-t.

    Egyébként ilyesmi hibát én is tapasztaltam, amikor át akartam húzni az iPhoto appot a régi mentésemből (kb. fél éves volt). Frissítés után sem volt hajlandó működni. Ekkor lepucoltam, a Mac-hez kapott iLife lemezről újraraktam, Software Update-tel frissítettem, visszamásoltam a korábban lementett iPhoto library-t, és onnantól rendben működik.

    [ Szerkesztve ]

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák