Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xmodule

    őstag

    Meg egyet offolok ide ha mar ide írtam. Szóval ma elmentem megnézni a gépet mbp15 i5 stb.. Annyi volt hogy nem a képen látható gép volt a gyereknel hanem egy fekete keretes azonos modell azonos HR felbontás csak fényes. Engem mondjuk nem zavart csak szóltam hogy a hirdetésben nem ez a gép volt képnek es nekem azt írta mailba hogy matt. Mondja oké akkor elnézést ker es enged belőle 6500ft ot. Mondom oké. Jol megvizsgalt kijelzőt bekapcsolo gombot aksit billt mindent amit csak tudtam. Igy volt a gép + töltő összesen 137.500ft(most átváltottam a svéd koronát ftba hogy könyebb legyen). Maga a gép kijelzője nagyon koszos volt szepen le tisztítottam az egész gépet egy karc sincs a kijelzőn. Kisebb sérülések talán 3db kívül alul ahol írta is. Ha kinyitva előttem van a gép akar egy 0perces. Szerintem megérte. Gyárilag egy 128gb os Toshiba Apple logos ssd volt benne ezt cseréltem egy 256gb os ra. Meg a ramot 4gb rol 8 ra bővítem van pont itthon 2x4 bele való.

    Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Új hozzászólás Aktív témák