Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moby

    addikt

    válasz arty #61084 üzenetére

    Én nem onnan közelítem, hogy most tönkremennek-e bele, vagy sem. Valszeg nem. Sőt, így is marhajól keresnek rajtunk. Nincs kétségem efelől. Nem erről van szó. Minden üzlet addig oké, túl a jogszabályokon és mindenen, amíg az asztal két oldalán ülők elgédetten távoznak. Ha a fana erre utólag, miután észleli a bajt, azt mondja, hogy oké, hibáztunk lenyeljük a békát, legyen egy jó hetetek, az is teljesen rendben van. Örülünk, főleg azok, akik jól jártak. De ha azt mondja, hogy srácok, ez nekem már nem oké, én ezt nem akartam, nekem ez így már nem jó, akkor nem kényszerítem bele, csak azért mert, mert nekem vannak jogaim! Persze, vannak jogaim, de nem a jogaim tesznek emberré, hanem a civilizáltságom. Ami meg kell terjedjen odáig, hogy azt ér _nem_ tudni, hogy most a kaput tévedésből felejtették úgy, vagy vihető a bicikli ingyen, de ha már kikiabálnak az ablakon, hogy "ne vidd már el, nem azér van ott!", akkor csak nem kiabálok vissza, hogy de akkor is viszem, ha már ennyi eszetek volt, hogy így itt hagytátok :DDD Tudom, egy régi vágású lúzer vagyok, és valszeg a hülyeségeim miatt nincsen például sokmilliós simrigem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák