Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rfjanika

    tag

    válasz fulton #25563 üzenetére

    En a merlinhardertol vettem. Semmi panaszom rajuk. Oda kell visszakuldened az egesz csomagot mind1 minek van baja. Ott megnezik valos e a problema es ok kuldik tovabb. 5-6 het mulva megkapod az uj kormanyt. Nekem heti 2-3 estes jatek utan kb 1 honap mulva jelentkeztek hibak. Valtoful nem kattogott azert is visszakuldtem. Ennyi penzert ne en nyeljek mar. De amugy a bazis szart be. Kalibralasnal irgalmatlan erovel forgatta a perecet. Pedalok felcserelodtek. Sokszor elgyengult a kormany ffb ereje. Ilyen erdekessegek voltak. Kicsit se voltam ideges mikor a tobbi haver t150 el jatszik vigan en meg a csucskormanyom varom allandoan a szervizbol. Kb 6-7 honapot volt t300 am. Sokat mondok ha 3 honapot tudtam osszesen jatszani ami sztem felhaborito. Es mondom a 3 ik tonkremenetele utan szoltak kulso raktaron sincs. Kivoltam idegileg hogy nem eleg hogy kormanyom nincs azt se tudom mi a szart vegyek most ezutan. Szerencsere a fanatecnel megtalaltam a tokeletest. Csl elite. En szerettem a t300 at is de ez meg egy mas szint elmenyben de dragabb is. A kormanyon elbasztam a joy reszt visszakuldtem es gariban 1 het se kellett feladastol szamitva es jott az uj. Kicsit kenyelmesebb. Gondolkoztam hogy mikor a penzt visszakapom megrendelem mas oldalrol ugyanugy a t300 alcantarat de a fene se akarta mar azt a reszketest hogy mikor fog megint beszarni. En a t500 akrol ugytudom jobbak. Ott vmi verzioszamot kell nezni ugytudom. Jah es arrol nem beszelve egyszer ha megunod a szimulatorozast nagy szerencse kell hogy te eladj egy hasznalt t300 at gari nelkul. Nem sokan merik megvenni.

Új hozzászólás Aktív témák