Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elims

    veterán

    válasz james001 #5048 üzenetére

    Pedig tényleg jó a 3.. :-)
    A 2-ben egyetlen dolgot sajnálok naggyon.. :-(( ,hogy platinumban tudtam már csak megvenni /természetesen újban/. Állítólag a normál kiadás cd-jét megdörzsölve gumi szagot lehet érezni. Nem egy nagy dolog,de azért mégis... :-)

    20??? :-(((((( Fasza. Akkor azt most kicsit hanyagolom..
    Az a 704Le-s papucs peugeot 4millióért nem lenne elég hozzá?
    27. szint körül vagyok. Így akkor a 24-órásnak fuccs? :-(((((
    Pedig már felkészültem..vettem egy pár doboz red bull-t (spuri híján..5-6éve semmi,minden kapcsolatom megszünt).És ami a legnagyobb pláne,hogy kaptam a red bull-ok mellé kaptam ajándékba 2 ilyen sapkát. :-))))
    Mintha tudták volna,hogy mire készülök.. :-) (nem mintha olyan nagy dolog lenne...ti már ki tudja hányszor levertétek ezt a pár órát.)
    Viszont arra gondoltam,mivel én soha nem hordok sapkát,hogy ha vki innen rám üzen,elfogadhatná tőlem ezeket a fejfedőket.Egy embernek,egy sapka.
    Teljesen ingyen Természetesen!! Legalább vmi kis dologgal tudnám viszonozni azokat a dolgokat,amiket ti adtok..
    Személyesen Hatvan-Szentendre vonalon tudnám átadni,máshova posta,csak ajánlottan. Azt az egy-két 100Ft-ot állnám.
    De nem továbbadásra szeretném....

    Szóval akkor ennek most füst van. :-(((((
    Nagyon sajnálom. Remélem azért még a 4órásokba beférek. :-/// Innentől már nehezebben lépeget szintet.Igaz,napi 1/2-1órákat játszom.

    A zenét okvetlen felteszem. (Kár,hogy csak pendrive-ról lehet..)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák