Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz syberia #112871 üzenetére

    Nekem meg semmi bajom az alapból egészséges életmóddal, vitaminokkal, stb.
    Covid gyógyszerben, legyen az akár ingyen vagy 5$/kg áron elérhető anyag vagy miligrammonként 500$-os bigpharma csodaszer amit személyre szabottan magánjettel szállítanak le, szimplán nem hiszek. Pontosabban nagyonmax félmegoldás mindegyik.

    Ez a rondaság hamarabb tönkrevág egy sor szervet, minthogy kiderülne, hogy egyáltalán covidos vagy (ugye a tesztek fertőzés után 3-4nappal kezdenek el jelezni). Nincs az az atyaúristen vegyszer, ami az elpusztított idegsejteket, sőt, akár egy tüdőheget utólag rendesen begyógyítana. Marékszám blindre szedni valamit, hogy készen álljunk a 0day attack-ra meg azért húzós. 10-15évvel ezelőtt terveztem egy afrikai utat, akkor mondta a doki, hogy a malária miatt kerítsek egy doboz Lariam-ot vagy Doxyciklint (erős antibiotikumok), már indulás előtt napi 1 tabletta. OK, egy hónapot kibírtam volna ezekkel, sokkal kellemesebb lett volna mint az akkor millió Ft-ba fájó túrát hanyattvágó malária, de tuti nem akarnék ilyeneken élni folyamatosan.

    Oltásokkal meg az van, hogy ok, belőttük 3+milliárd embernek, nagy baj, mint anno a Pandemrix-el, tényleg nem lett belőle, pipa1. Viszont még csak mostanában kezdjük megérteni, hogy MIT és MILYEN ADAGOLÁSBAN kéne igazán oltani - szvsz köbméter számra pocsékoltak el leginkább Pfizer MÁSODIK dózisokat teljesen feleslegesen (mindenhol, ahol 3 hetes rohamtempóban adták az első után). Ezenkívül a delta már háromnegyed éve a "piacon van", sőt, bő fél éve az utolsó vetélytársakat is kiszorította. Ennek ellenére a "bigpharma" és a szabályzók még mindíg csak ül az állítólag szupergyorsan elkészíthető mutáns-specifikus oltóanyagokon. Könyörgöm, miért?? A magam részéről eddig kértem egy adag Vuhanit (eléggé úgy nézett ki a szitu a környéken, hogy most akkor vagy megkóstolom az éles deltát, vagy beállítok elé pár antitestet), jó lesz alapnak, de a folytatásban haladni szeretnék a korral...

    Apropó, "idő előtt tönkrevág" témához még: az alap covid tünet, az íz és szaglásvesztés több elmélet szerint is amiatt van, mert a vírus idegsejteket vág tönkre - meglehetősen közel az agyhoz. Több longos panaszkodik is, hogy soha nem lett a régi a szaglása/ízérzékelése, azaz maradandó idegkárosodás történt. Szóval kéne ide valami kőkemény védelem, ami még az orrban landoláskor elintézi ezt a cuccot, sőt, ha már vakcinázás, a fentebbi kérdéseket kiegészíthetjük azzal, hogy HOVA menjen az oltóanyag: izom helyett lehet sokkal jobb helye van az orr nyálkahártyáján :F Lehet ezt is hamarabb kellett volna kiötleni, minthogy tűvel adunk be 6milliárd dózist...

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák