Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sipi700

    tag

    válasz daneel_hu #90531 üzenetére

    Pár nap alatt túl voltunk az egészen, csak nem egyszerre ;) Feleségem kezdte kb. 2 napig volt hőemelkedése, rekedt volt, kis hurutos köhögés. Tanárként éves betegség nála nem is tesztelték, azért reméltük nem covid (biztos, ami biztos karanténban voltunk), antibiotikumot kapott, 5 nap alatt teljesen tünetmentes volt. Nehézlégzés, mellkasfájdalom, fáradtság stb. nem volt. Ő már meggyógyult mikor nekem láz és torokfájás lett. Láz 1 nap, torokfájás kb. 4 napig tartott. Szaglásunk rendben volt. Én tüneteim után lett tesztelve család, mindenki pozitív. Gyerekeknek (7 és 9 évesek) semmi tünet nem volt, már csak izgulunk, hogy ne legyen szövődmény. Valószínűleg tüdő nem volt érintett, de nem is igazán foglalkozott vele az orvos, rengeteg itt a súlyos beteg, kb. örüljünk, hogy ennyivel megúsztuk hozzáállás volt. Mire hivatalosan karanténba kerültünk semmi bajunk nem volt. Futást csak 500 m erejéig próbáltam, van alapja a legalább 4-6 hetet ki kell hagyni írásoknak. 21 nap után olyan ismeretlen érzés volt (sérülés miatt volt 5 hét kihagyás, akkor nem éreztem ilyet), valahogy úgy éreztem nem kell erőltetni, pedig nem volt légszomj, nehéz láb, csak az 500 m alatt 155-ig ugró pulzus, amihez egyébként kell kb. 2-3 km. Azóta csak séta és lassú kerékpározás van 100 körüli pulzuson. 1-es pulzuszóna teteje 155. Versenyek nincsenek, ennél jobban leépülni már nem tud a pulzus, az a 3 hét orvosi diagnózisra várás már olyan mindegy!

Új hozzászólás Aktív témák