Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Parci #79668 üzenetére

    én nem ekkora kontextusban értettem azért.

    Értelek, én ekkorát láttam a dolog mögött/mellett. És ezt a nagy honi csakasportéscsakasportoló ér valamit nem nagyon szeretem. Mindig megvolt a társadalmakban a művészetek és sportok helye, nálunk mindkettő elég speciális kezelésben részesül.

    Akik nem "utazgatnak", hanem edzenek, a világon a legjobban.

    De utazgatnak, mivel edzeni itthon is tudnának, nem csak D-Afrikában. :N

    Én a tervbe is beraktam volna az olimpikonokat.

    Én nem, mert annyival nem tartom többre őket más csoportoknál. De a lényeg, hogy nem is kerültek be, csak a 8.-ba. Helyesen, mivel az oltás a veszélyeztetettek priorizálásáról szól. Alap az egészségügy és az alapellátások sora, sport alapszükséglet a népnek?

    (#79669) Aweriot

    Vannak az egyenlőbbek. Mint mindig is, vírus nélkül is ez van, most vírussal is. Tisztelt dolgozó népünk meg tátott szájjal nézi ezt is. Hát akkor meg nem kell csodálkozni.

    Ja, tisztelt birka népünk meg bámulna, ha annyira lenne mit! De nincs és nem is értem, minek nekünk kepeszkedni az élbolyba, ha minden másban a béka segge alá csúszunk lassan.

    1) A sport biznisz.
    2) A sportot lehet nézni a TV-ben a polgárt adott esetben le lehet vele kötni.

    1. az OK, igaz.
    2. annyira mostanában nem jellemző, hogy élvezhető sportot látnál, amiben honi példaképeink szórakoztatnának

    [ Szerkesztve ]

    mennyé' be az ólajtón és ne gyere ki - Látóasszony topikot visszakaphatnám?

Új hozzászólás Aktív témák