Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z.É.T.

    őstag

    válasz tom_tol #58643 üzenetére

    Nyilván mindenki rátalált már arra az ösvényre ezalatt a 8-10 hónap alatt, amiben, illetve akinek hisz.
    Nekem úgy rémlik, hogy az első svéd hullám alatt elég komoly viták voltak a svéd szakmán belül (is), mennyire jó/rossz, ahogy kezelik a járványt.
    Ezt minden ország akkor tudja majd átfogóan értékelni, amikor végetér.
    Engedd meg, hogy én inkább a részletes tanulmányokat részesítsem előnyben azok helyett, akiknek előnyük származhat egy azoknak ellentmondó, nem túl átfogó statisztikából.
    Az nagyjából tudható, hogy egy tünetes covidos leginkább a tünetek megjelenése előtti két napban fertőz, akinél nem jelenik meg tünet... Na, nem véletlenül jött az ki, hogy köztük lehetnek/vannak sokan a szuperterjesztők közül.
    Elég fura lenne - ha nem is teljesen kizárható - ha pont ennél az első körben a felső légutakat és nyálkahártyát támadó betegségnél máshogy működnének a gyerekek, mint az összes többinél, ahol szintén melegágyként működnek...
    De mondom, mindenki azt hisz, amit akar hinni, én az akkori tanulmányok alapján sem hittem el, hogy senki ne hordjon maszkot, aki nem érzi betegnek magát...

Új hozzászólás Aktív témák