Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Parci #48027 üzenetére

    Amiről írtam, az is a covid miatt/mellett van, alakult ki. Hülyén is érezném magam, ha azt mondanád Te is, hogy aki ma meghal, az csak a covid miatt halt meg. Az emberek romló pszichés állapota szintén a coviddal kapcsolatos, ha nem is direktben. Miért említed, hogy én másról akarok beszélgetni? Milyen más topikokba kellene írnom, amiket írok, ha egyszer összefügg a coviddal? A komoly covid topikba sosem írok, ide se sokat, mert vagy inkább nem írom le vagy ban... :K Nehezen hiszem el, hogy amiket felvetettem, azoknak szerinted semmi keresnivalója a nemkomoly covid topikban. No és tőlem szinte szokatlan módon senkit nem bántottam meg, nem rettegőztem, etc...

    (#48028) szunya1

    Én lazán fogom fel egyébként, mint utaltam is rá, ritkán írok, hogy ritkán azért írhassak. (nem is kapok mostanában annyi ban-t, mint eleinte) :N

    (#48031) lacafaca

    Tudom, látom, hogy páran kűzdelmet folytattok a biztos halál ellen. Kitartók is vagytok, régóta követem ez itteni helyzetet, legtöbben hajukat veszítve rohantak innen, sokakak elég sportszerűtlen módon kiátkoztak szinte. :( Szóval csak kitartás. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák