Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ooloo

    őstag

    válasz fatal` #39482 üzenetére

    "Rengeteg embertől hallom, hogy rokona/közeli barátja vagy kollégája fertőzött."

    Lassan fel kéne raknom magamnak azt a kérdést , hogy én nem egy másik bolygón élek ? Se Tavasszal és most sem ismerek olyan embert , aki vagy maga , vagy rokona és esetleg ismerőse elkapta volna a covid19-et .
    Ennek ellenére nem mondom azt , hogy nincs járvány ... van . Csak éppen engem és a közvetlen ill. a tágabb környezetemet elkerüli . Mondjuk azt kizárt dolognak tartok , hogy a gyakorlatban sem volt senki covidos a környezetemben . Inkább az , hogy gyenge vagy igen gyenge lefolyású volt , amit egy egészséges ember észre sem vesz . Én is azt mondom , hogy teszt , teszt , teszt .... a tisztánlátás érdekében . Én a repülőtéren is egy teszttel indítanék azoknál , akik belépnek az országba ... a határainkat átlépőknél szintén . Tisztább lenne valamelyest a térkép ? igen . Persze ez a gyakorlatban lehetetlen , mert a tesztek is pénzkérdés . Valóban pénzkérdés kell hogy legyen egy világméretű járvány kezelése , leküzdése?

    Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

Új hozzászólás Aktív témák