Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz Vesa #1475 üzenetére

    Tegnap este derült ki, hogy mellkasi fertőzésem van a bal oldalon. Olyan fájdalmat éltem át, hogy azt hittem, hogy eltörött a bordám.
    Amúgy nem alaptalanul, mivel 5 évvel ezelőtt, egyszer már eltörött a bordám, kb ugyanott, és akkor éreztem ilyen jellegű fájdalmat.
    A poén az, hogy egy teljesen elviselhető, enyhe, enyhe/közepes permanens fájással kezdődött, de mivel köhögtem is, így betudtam annak. Majd hirtelen, mintha eltört volna, vagy elpattant volna valami, belenyilallt egy olyan fájdalom, hogy azt hittem, mentem elélvezek. Megálltam a kocsival, kidobtam a vészvillogót, felhívtam a feleségem, és óvatosan, kerülve még a bukkanókat, meg az útegyenletlenségeket, szépen lassan vészvillogóval hazavezettem. Feleségem bevitt a kórházba, ott mondták, hogy ez nem törés.
    Most antibiotikumokat szedek, és imádkozok, hogy ne kelljen köhögnöm, vagy csak szimplán köhintenem, mert iszonyú, hogy az milyen fájdalommal jár.
    Megjegyzem, mikor el volt törve a bordám, akkor is meg voltam fázva, és köhögtem mellé. Hát, azt sem sírom vissza.

Új hozzászólás Aktív témák