Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mityku

    aktív tag

    válasz td #848 üzenetére

    Nem tudom Eichmann, hogy jutott Buenos Airesbe (milyen úton, milyen útlevéllel), de tény, hogy hatalmas német kolóniák éltek Dél-amerikában! Ez tény! Kérded miért nem szabadították ki, akkor a bajtársak? Gondolom azért az izraeliek (Moszad szervezésébe történt az egész) azért oda figyeltek erre az emberre, míg egy ''sima'' fogolytábort ''kevésbé'' őriztek (az angolok vagy amerikaiak)! Ha jól tudom, miután elfogták, rá két év múlva halálra ítélték! J. Mengele is a déli kontinensen húzta meg magát, ő is elég komoly kaliberű ember volt, '' A Halál angyalaként '' nevezték, ha jól emlékszem! A koncentrációs táborokban folyó embertelen kísérletekért ő felelt. Mind mondtam, miután Eichmannt elkapták, tömegesen kezdődött a német áttelepítés!
    Azért, hogy minden járókelő felismerte volna, ezzel vitatkoznék, hiszen a háború szele azt a földrészt nem igen csapta meg. Sőt baráti országoknak (semlegeseknek) számítottak a háború alatt.

    Fridi műsort néztem én is! :D Vicc volt! mikor benyögték, hogy 1100 km-t gyalogoltak! :DDD Azt hittem, hogy lefordulok a székről, kiderűlt, csak 100 km körüli utat kellett megtenniük4 Az se gyenge teljesítmény olyan időjárási viszonyok között! Grat. mindenesetre! :C
    A történész nő tényleg eléggé objektívnek tűnt!

    Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

Új hozzászólás Aktív témák