Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mityku

    aktív tag

    válasz #65675776 #3122 üzenetére

    Áhh! Értem! Tehát megint csak pazarlás volt lényegében! Egy komolyabb flotta talán tudott volna valamit kezdeni, bár az se biztos. Az S-Boot-nak utánanézek, mert most hirtelen nem tudom ''hova'' tenni :B (ez a jármű lényegében nem egy alacsony felépítésü hajó, aminek az első fedélzetén [hajótest első részén] kétoldalt volt egy ''tubus''? amiből a torpedót úgy indították, hogy a hajó test lényegében lesüllyedt a vízben annyira, hogy a ''tubusok'' víz alá kerüljenek?) Utána fogok nézni! :(((

    Ez már javában az az időszak volt, mikor se pilóta (illetve újoncból volt engeteg), se rep.benzin nem volt a reptereken, ugye?

    lángszóró:
    Tényleg brutális fegyver! A Ryan közl. megment.-ben mikor mutatják, hogy az amcsik egy lőállást lágszóróval tisztítanak meg (illetve gránátokkal) és a szerencsétlen németek (égő testtel) ugrálnak ki az állásból (a filmben valami magaslaton lévő beton bunker volt) és egy másik amcsi katona odakiállt a társainak, hogy ''ne lőjenek, had égjenek ezek a szemetek''. Akkor egy ''kicsit'' elkapott az ideg, és reménykedtem, hogy a következő képkockán már szitává lövik a németek ezt a tenyérbemászó pofájú katonát! Tehát megértem a haragjukat a lángszórósok iránt!

    Íjászok büntetése:
    Nem szerettem volna a helyükben lenni! Mindkét módszer brutális és könyörtelen!

    Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

Új hozzászólás Aktív témák