Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz DeathAdder #183738 üzenetére

    kb minden posztra kell új ember tartalékba, mert pár éve azért működött, hogy az első perctől olyan pressinget raktunk az ellenre, amibe a 80. perc környékén már a legjobbak is belerokkantak :DDD vagy a meccs első félidejét kicsit átaludtuk, 2. félidőben meg jött a henger... pl Villarreal elen adtunk az elején 2 gól előnyt pont 1 éve, fordulás után meg vertünk 3at...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • atee_13

    őstag

    válasz DeathAdder #183738 üzenetére

    "pedig azt kellett volna 3-0nál, lenyelni a labdát, lassítani a játékot, úgymond pihenni a pályán"

    Pont ezért vesztettünk volna ha nincs Jota mákja a végén.

    20-30 perc alatt a csirke bagázs padlón volt - Tudom tudom te nem hiszel az ilyenekben csak "lipsi ármány" és hasonlók... bár az Arsenal ellen megfejtetted, h 2-0 közönség hajszolta ki a döntetlent.- Ott kell volna őket kivégezni. Nem hagyni feljönni az önbizalmat azzal, h nem kapják meg a következő gól és nyílik nekik levegő azzal, hogy nem nyomjuk őket a kapu elé. Aztán jött egy két helyzetük és teljesen átbillent a mentális előny hozzájuk. Mi meg frusztráltak lettünk Robertson eladott labdája is olyan ami egy tisztes koncentrációval ami ugye nem az alibi csak ne legyen baj, nem jön elő. Mora (azt hiszem ő adta el) kihúzott minket a szarból.
    Ez a rá kell ülni az eredményre akkor működhetne (bár én akkor sem lennék híve) ha szakadék van a 2 csapat között minőségben. Azért szarul megy nekik, de egyénileg vannak jó játékosaik. (A koreait pl tökre el tudnám képzelni nálunk)

    Dárvinban én az elején reménykedtem, mert csak annyit láttam, mikor ellenünk játszott, h lesekkel ugyan de patikán eltette a kapu szélébe a labdákat Ali ellen. Összeget akkor is sokaltam. De mikor betetted a videót a lúzerkedésiről akkor egyértelmű lett, h hatalmas kapufa. Nem azért mert Messi vagy CR7 ne rúgott volna már luftot vagy akárki, de a ladbaérintésein látszott már a videóban is, h valami olyan koordinációs baja van, h nem érzi, hol a labda és hol a lába. Ezt nem tudod már ilyen korban kiküszöbölni. Szerintem nem számít nála az agynövesztés sokkal nagyobb baj az, h sután ér labdába, van amikor kiadja neki van amikor nem, de erre nem lehet alapozni.
    Azt az embert aki rábólintott Nyunyókára szerintem soha többé nem szabad az átigazolásk közelébe se engedni.

Új hozzászólás Aktív témák