Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atee_13

    őstag

    válasz DeathAdder #183727 üzenetére

    "most még hibridben tolja és amikor nem állunk fel védekezni akkor konaté jól biztosít," Ok ez adott erre írtam, h RB-t kell keresni.

    "mert nem elég párharcerős játékos," Nem feltétlen kell AM nek lenn is és gégenpresszing első vonalába tartozni. Simán lehetnem egy DM aki ha játékhelyzet úgy hozza felmegy és valaki biztosít a helyén. Azért az, h labdát elkér kapu előtt és nem a legközelebbi legalibibb passzokat választja az már ezen a pár meccsan is szemetszúró. És ezt a langyi alibizést amit a "szakik" építkezésnek hívnak ami a valóságban csak alibizés, h ne ő hibázzon meg meglegyen a csillivilli stat a meccs végén. TAA szemmel láthatólag ezt leszarja. Külsővel gyengébb lábbal veszi át beteszi 3 ember közé is a box és a félpálya között. Hosszú labdákat ad szinte gondolkodás nélkül ami azért fontos, mert ha valaki meglódul minden mp hezitálás csak ront a helyzeten. Engem totál megnyert ezzel. Nyilván nem azt mondom, h fixre legyen feltolva az ellen 16 és a félpálya közé, de a labdafelhozatalban szerintem a Klopp éra alatt nem volt senki aki ennyire kreatív lett volna, Alkantara és Bajcsetics néha néha mutatott jeleket, de sokszor rontottak és csak hébe hóba volt ilyen produktumuk a 90 perc alatt.

    " hiányzik belőle minden ami Wijnaldumban" Nagyon egyszerű nem Wijnaldumot kell vele játszatni. Egyébként is az eddigi játékot kvázi már mindenki kiismerte és megvan az ellenszer. Én mindenképpen várnék frissítést a játékban is, ami új és még nem volt.

    Mert legyünk reálisak. Ezt a meccset ótvar nagy mákkal behúztuk Ali nélkül gólokkal kapunk ki és ha nem fújnak 11est gólt se biztos, h rúgunk. Csirkés meccsen is simán benne volt, h nem nyerünk. Hangyaf@sznyit se vagyunk jobban mint a szezonban voltunk csak most elkerül minket a balszerencse.

    "háttal a kapunak jól felvegye a labdákat és aztán pillanat alatt meghozni a jó döntést, nem elég fineszes hozzá" Viszont remekül lehet használni, ha előre játszik, ezért nem is kell feltolni, ha pl DM akkor van lendülete, lát előre, tud hosszú labdát adni és tud nem alibi passzokat osztogatni. + tegnap szerintem amikor ellen 16 előtt labdát vesztettünk többször jól tudott közbeavatkozni és nem azzal, h felvágta a labdást.

Új hozzászólás Aktív témák