Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz DeathAdder #162881 üzenetére

    hapciculubéla :D igazi vidéki tapló

    a másikra: nálam a remény hal meg utoljára... a Villa csinált már akkora betliket, hogy simán beleképzelem, ahogy a city utolsó körben szinte tutira veszi a 3 pontot, mire Gerrard bemond egy pirosulti20-100négyászterítettdurchmarsch-t :DDD ...és megcsinálja

    sőt én még a WestHam-et se írnám le, mert kemények: én mindig tartok tőlük... a Leeds papírforma, viszont ha melléjük áll a mák és Ederson is átmegy bakikirályba, simán vernek 3-4 gólt (csak az a lényeg, hogy maximum ugyanannyit kapjanak) ...a nc meg: elején röhögtem sokat rajtuk, ahogy buktak mindenki ellen, de sajnos elkezdtek elindulni és stabilan termelni a pontokat :K én nem adnám oda előre az összes pontot a citynek, mert szinte biztosra veszem (vagyis kurvára bízok benne), hogy valahol bukni fognak

    #162882: ez mutatja meg legjobban, hogy kinek a kedvéért varrat az ember :DDD felvesz egy ujjatlan pólót, akkor végigvarrva csuklóig, hogy lássa mindenki, hogy milyen menő :D ...más meg önmagáért varrat, felvesz egy normál pólót és semmi nem látszódik rajta

    ui: ideje lenne újra varratni :) ha a pl meglesz a 'poolnak, akkor egy ilyesmit pl combra/vádlira

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák