Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz forceberg #147538 üzenetére

    Jogos az összevetés.
    Azon gondolkodtam még, hogy most Agüeroval mi lesz számottevően jobb, azon kívül hogy Messi cimbi? Ugye lehet, hogy a Koeman out miatt mégsem jön Memphis.
    Szezonnyitón 33 lesz már, Messi 34.
    Nekem ez első körben egy elhibázott keretfrissítés/fiatalítás utáni megtorpanásnak tűnik, mintha gondolkodási időt kérne a klub, hogy mi legyen, tiszta lap vagy egy elnyújtottabb fiatalító kezelés. Kérdés meddig lehet nyújtani egy rosszul öregedő Piquével és Busival ráadásképp.
    Ez az átrendeződés előbb utóbb megtörténik, és mivel az akadémiára alig támaszkodik már a Barcelona, ez pedig csorbát fog ejteni a már megkopott tradíción, és nem tudom hogy az új csapatra mennyire lehet ráhúzni majd azt a szép ruhát amire asszociálnak az emberek ha meghallják hogy Barcelona.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák