Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hi!King

    őstag

    válasz totron #84 üzenetére

    Ha a stúdiók lesznek egyenként streamerek, akkor fogyasztóként nagyon meg fogjuk szívni, de nem hiszem hogy így lesz, mert versenyképesebbek lesznek az olyan szolgáltatók, amelyek sok studió tartalmát adják le. Szerintem sem lesz egyetlen, de biztos fog valamikor tisztulni a piac.

    Szerintem az nem csak nosztalgia, ha célzottan akarok megnézni egy filmet, lehet az a film viszonylag friss is. A torrentnek nem szabadna megoldásnak lennie. Szerencsére amúgy vannak olyan szolgáltatók is, amelyeknél egy-egy filmet meg lehet venni 24 órás vagy végleges megnézésre, néztem így is filmet, nem volt olcsó, de olcsóbb volt mint elmenni valamelyik art moziba, ahol vetítették a filmet. Színház streamre is fizettem már covid alatt, már nem emlékszek, talán az Örkény színház volt, elég profi studiót szereltek fel erre a célra.

  • Dilikutya

    félisten

    válasz totron #84 üzenetére

    Az miért múltban ragadás, hogy nem véletlenszerűen böngészgetek a kínálatban, hanem konkrétan meg akarok valamit nézni, és nincs fent egyik stream-en se? Illetve lehet, hogy egy ötödik, vagy hatodik szolgáltatónál meglenne, de így is van HBO, Disney, Netflix, Skyshowtime, még egyet nem vagyunk hajlandóak tartani. És itt még nagy filmekről van szó, olyanról nem is merek álmodni, hogy pl. a Cannon filmjei felkerülnek bármelyik szolgáltatóhoz.
    Az nem nosztalgia, hogy meg akarok nézni egy jó filmet, amire mondjuk a 2022-es felhozatalból kevés az esély. Akartam egy laza délutánt egy akciófilmmel, hát az agyonsztárolt Fekete Párduc 2 kínszenvedés volt, pedig ráadásul szeretem is a szuperhősös sztorikat.

    Az most mindegy, hogy szeméttel is tele vannak, a Netflixen a sok saját tartalom nagy része pl. hulladék.

    Tökjó lenne ez a stream dolog, csak a sok szolgáltató, meg a nyakatekert jogi szabályozás megbonyolítja. Zenénél sokkal jobban működik ez, ott a Spotify, Deezer, Apple, nagyvonalakban mindegyiken minden fent van, én csak a Spotify-t használom, és egyre ritkábban jut eszembe olyan, ami nincs fent, azok viszont többnyire már olyan cuccok, amik régi demók, inaktív zenekarok, esetleg a kiadó sem létezik már, és senki se tudja, kinél lehetnek a jogok. De ezek tényleg elfeledett rétegcuccok, nem egy kommersz nagy sikerű kalandfilm. A Kevin Costner féle Robin Hood szerintem egyetlen itthon elérhető stream-en sincs fent.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • arnyekxxx

    veterán

    válasz totron #84 üzenetére

    de már nagyon mások a külsőségek, magyarázni kell a gyereknek a megjelenő orsós magnót, egyebek

    És? A Spartacust sem forgatják le csak azért mert a gyereknek el kell magyarázni, hogy volt amikor nem drónokkal ment a harc hanem kardokkal és a bakancs helyett szandálban jártak egymást kaszabolni. És még okostelefonjuk se volt folyamatos netkapcsolattal.

Új hozzászólás Aktív témák