Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    válasz Hi!King #86 üzenetére

    Így viszont nem jön ki a matek, mert felaprózódik a stúdiók bevétele, nincs 1-1 nagy deal. Ahhoz hasonlítom most a szituációt, mikor stúdiók adtak el moziknak, tévéknek és nem volt még a streaming tényező. Ez most egy kitartott állapot és nem hosszú távon működő mint látjuk. Valami olyan visszarendeződés kell ami mindenkinek megéri, majd ha kimozogta magát ez a mostani állapot. A múltból vettem a sémát, de lehet, hogy egy teljesen más lesz, meglátjuk, hogy ciklikusság vagy teljesenúj.

    Nem a célzott nézés igényére írtam a nosztalgiát, csak vannak, akik jellemzően a jelenkori tech megoldásokra és piaci állapotokra ráhúzva siratják el fiatalságukat. De ez egy indokolatlan összekapcsolás tőlük.
    A célzott nézésre sohasem az online tár volt a megoldás, én például kifejezetten nem szeretek meglepődni, ezért a kéklemez és HDD, mint offline tárolók játszanak a mai napig, de még szalagra is mentek. A gond a birkai hangokkal vannak, akik lehurrogják a meglepődni nem szeretőket. Tőlem nyugodtan tárolja mindenki a kolbászát az utcavégi, sokadik, ismeretlen szomszéd spejzében, csak maradjon telken belül a hülyeségével (hurrogásával).

    A végleges vásárlás nem tudom mit jelent. Túl sok olyan véglegest láttam már amire épphogy csak ráhúzható volt, hogy különbözik a főverziótól, valójában ugyanúgy kellett a szolgáltató platformja hozzá, valójában szinte ugyanúgy ott voltak a megkötések.

    Igényes tartalomra szívesen áldozok. A helyzet az, hogy a többség ugyanúgy a fővonulat popcornt nézi streamen is, mint torrenten tenné.
    Azt sem állítom, hogy a torrentnek kell, hogy a főmegoldás legyen, de képtelenek előállítani tényleges véglegest vagy ha néha mégis, irreális az ár.

    (#87) Dilikutya, bocs, csak te emlegettél régi mainstream filmeket a fent nem lét mellé. A Fekete Párduc zsenge tinifiúknak szól, célcsoporton kívül tényleg nem ajánlott finoman szólva. A rétegfilmek tényleg egy külön téma, de azeket mindig is vadászni kellett, korszaktól függetlenül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák