Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ochocinco46

    aktív tag

    válasz bombibmw #21904 üzenetére

    Biztosan gyari hibas, olyan nincs, hogy valami igy szoljon rendes mukodes kozben. A hatteret hallom erosen iszonyat keves bitrataval a lenyeget meg kb 5%on. Valoszinuleg egy indiai kisfiu rosszul forrasztott egy drotot :)
    Nem ragaszkodom annyira az usb-hez, csak jol mutatna az asztalomon, ezert is vettem ezt. Visszaviszem, de biztos nem ugyanilyet kerek helyette, megnezem az ajanlataid, koszonom.

  • Ochocinco46

    aktív tag

    válasz bombibmw #21904 üzenetére

    Köszönöm szépen a tippet!

    Kicsit még hozzádobtam a gyári hibás xonar-ra és vettem egy Sound Blaster X-fi HD-t. Rendkívül jó döntés volt. Eddig csak integrált hangkártyát használtam, nem gondoltam volna, hogy a kedvenc számaimnak eddig csak a butított változatát hallgattam :)
    Játékban pedig ezerszer több mindent meghallok, sokkal távolabbról is, aminek irányát pontosan el tudom helyezni a térben.
    Ugyan továbbra sincs más hangkártyákkal tapasztalatom, de 25k-ig erősen merem ajánlani a Creative SB x-fi HD-t én is.
    A Hyperx Cloud Alpha pedig elképesztően ajánlott 30k-ig. Anyaghasználat valóban príma. Rendkívül kényelmes, hosszú távon is, egyáltalán nem nyomja a fülem, még hely is van, szóval csak akkor ne vegyél ilyet mert "kényelmetlen" ha tényleg nagy a füled. Mikrofonja korrekt, tisztán és háttérzaj mentesen hallanak.

    Aki hasonló cipőben jár mint én, hogy venne headsetet főleg játékra, az ne sajnálja azt a ~30-k-t az Alpha-ra, mert tényleg megéri. A fülesből pedig az említett x-fi HD kihozza a maximumot, és mindenféle túlzás nélkül mentette már meg az életemet pubg-ben és cs-ben egy távoli trapp miatt nyertünk már kört egy sikeres taktik áthívással.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák