Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AhogeExcel

    csendes tag

    Sziasztok!

    Tanácsot szeretnék kérni a fenti témában, bár egy egész picit eltér tőle a problémám, de még ide illik a legjobban.

    A problémám nekem is a brummal van. Két monitorom van a nappaliban (a kettő két külön áramkörbe van táplálásilag dugva). Az egyik monitorra vannak kötve a játékkonzoljaim, és az audio outputjába egy hangrendszer. Ugyanez a hangrendszer a notebookomhoz csatlakozik egy 5.1-es USB-s hangkártyán keresztül. Namármost, a problémám a mai napon kezdődött. A régi asus második monitoromat, amit a PC-re kötöttem rá ha éppen szükséges volt, eladtam, és vettem egy újat (Samsung). Ez a monitor az asussal ellentétben földeletlen, ahogy a másik, konzolos samsung monitorom is. A notebookom dugaljából ítélve az is földeletlen. Igazából meg vagyok lőve, mert ha az új monitort rádugom a gépem HDMI portjára, akkor nagyon zavaró brummot hallok a hangfalrendszerből. A zavarjel véleményem szerint az USB-s hangkártyán jut ki, mivel ha kihúzom a hangkártyát, egyből elhallgat.

    A kérdésem, hogy ez ellen mit tudok tenni? Egyik eszközöm sincs földelve, és nem tudom, hogy az USB-n keresztüli zavarjelet esetlegesen hogy szűrjem meg.

Új hozzászólás Aktív témák