Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheProb

    veterán

    Sziasztok!

    A leírásomban szereplő laptopom van a szintén leírt vga-val. Most, hogy kijött az új driver szerettem volna összemérni a régi és új drivert közti különbségeket. Most eltekintve a balfék ati idióta supportjától, arra lennék kíváncsi, hogy pl ha egymás után futtatok 3 tesztet, hogy lehet, hogy pl ice storm alatt 10k-s különbségek születnek? Valamint, hogy jól tudom, hogy a 3 eredény közül a firestrike-ot érdemes nézni, összehasonlítani játékos teljesítményként? Ha igen akkor az IS és CG eredmények pontosan mit is reprezentálnak vagy hogyan van ez a 3 eredmény, mi a kiértékelésük "menete"? Mert pl van, hogy egyik tesztbe IS többet kap, másikban meg a FS-nál kapok többet.

    Most pl a moddolt 13.12-es ati-val az eddigi legjobb eredményt értem el összesítve, valamint FS-ben abszolútként:

    u.i.: akár milyen driver verzió volt eddig fent, mindig "generic vga"-t írt, ez miért van, hogy nem ismeri fel?

    [ Szerkesztve ]

    "Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Új hozzászólás Aktív témák