Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GLOCK34

    aktív tag

    válasz jani7 #251 üzenetére

    Szerintem a minden szempontból tökéletes képet adó tv-t felejtsd el. Tudod a plazma átkát,nem szeretnéd a felsorolt okok miatt. Igazad van,de tényleg jobb a plazma képe analóg,sd adásoknál. Én azért döntöttem végül Lcd mellett mert nem tudok mindig azzal törődni,hogy karbantartsam a tv-t. Ennyi pénzért inkább a tv tegyen nekem szolgálatot. Lcd-nél alap,hogy legyen 100hz és led nélkül. Ez szerintem a mai napig a legtutibb képet biztosítja lcd fronton. (Régi tv Lg 42Lh5000 volt) Edge led-et inkább ne.
    Pár variáns marad,alapkészülék olcsón de sok jót ne várj,középkategória sokkal szebb képpel és már szinte biztos a 100hz,drágább de jobban megéri. Felső közép: Kapsz bele sok bizbaszt aminek én spec.semmi jelentőséget nem tulajdonítok+van 3d olyan amilyen. Gondolom olvastál róla. Felső kategória: Csak akkor ajánlanám,ha érdekel a 3d,mivel itt már elszaladnak az árak.Persze azért változik a műszaki tartalom is,és ez már élvezhető is.
    Egyébként igen,kellene neked minden a D7000-ből de piszok drága. Mondom ezt úgy,hogy nekem is az van 55"-ban. Képminőségben nem éri meg az árát(tv adások),de egy Full hd 3d filmtől jó lejátszóval,jó minőségű forrásból;attól le.....tod a bokádat.
    Nézd meg a boltban pl: d5000,d5500,d6500,d7000,g30,vt30,lw450,lw5500,lw650s,.
    Más alapján ne dönts,csak amit látsz,és neked tetszik.! Ennyi a lényeg. Sok sikert!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák