Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz gyeniko #38007 üzenetére

    Igen, mert, bár sokan nem tudják, de a Vestel szinte minden márkának elad ilyen-olyan panelt, tehát bármelyik márka alkatrészei között van olyan ami tólük származik, ettől még nem lesznek kevesebbek.
    Az, hogy megvettek, részesedést szereztek, stb. nagy márkák neveiből az egyet jelent, így tudtak "betörni" a piacra, a saját nevüket dobva így építették, tartották életben egyrészt a nagy neveket másrészt a saját márkájukat. Senki nem vitatja, hogy az alsó kategóriában, névtől függetlenül bizony gyenge termékeket gyártanak. Amikor még nagy nevük volt akkor sem vettem JVC vagy Hitachi LCD tv-t, bár a Hitachinak pl. jó plazma tv-i voltak. Blaupunkt és Grundig cuccokat sem vettem, pedig 25 évvel ezelőtt király cuccokat gyártottak, amúgy, hogy érzékeljük a török "gagyiságot", a családban van egy 16 éves Grundig tv ami már török és még mindig hibátlanul teljesít, az tény, hogy a kép minősége nem ér fel a csúcs Grundiggal, de működik.
    Mellesleg az említett Sharp modellt amiből ez a vita kerekedett, pont, hogy megvenném, nagyon jó kis készüléknek tartom, a kép minősége is rendben van és a hangja is, nem rossz az.

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

  • #94529552

    törölt tag

    válasz gyeniko #38007 üzenetére

    Ne lepődj meg, ez a kvázi egyetértés, vagy mondhatni bólogató János stílus nem a tartalomra irányul. Emlékezz vissza a pár nappal ez előtti beszélgetésünkre, vagyis hát magad is ismered. De van itt olyan is, aki 5000-et bólogatott. Ez nem kicsit vicces. ;] Én továbbra se vennék 1 év garis noname cuccokat.
    De linkeltem a tv szaki véleményét a vesteles tévéről, és egy másik is annyit mondott, hogy jó, ha kihúzzák a garancia végéig ezek a technikák. Ezekre bezzeg nincs válasz valahogy mindig kikerülik.
    ezso sok a rizsa, kevés a tartalom. Csak ferdítesz, mert nem lehúztam az említett noname cuccokat,
    hanem elmondtam, hogy miért nem venném meg: "Azok közül egyiket sem." Szóval maradjunk a valóságnál. További indok a csekély 1 éves garancia. Győzd meg a javító szakikat, várom az eredményt.
    Nem a személyekkel kell foglalkozni a topikban, ha valakit nem tudsz meggyőzni. Ezt továbbra sem érted. Csakis azzal személyeskedj, aki veled is, már pedig itt olyan szerintem itt nincs. Aki csak a témáról ír azzal nem etikus dolog.
    Csak a tévé a téma.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák