Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #94529552

    törölt tag

    válasz gyeniko #38007 üzenetére

    Ne lepődj meg, ez a kvázi egyetértés, vagy mondhatni bólogató János stílus nem a tartalomra irányul. Emlékezz vissza a pár nappal ez előtti beszélgetésünkre, vagyis hát magad is ismered. De van itt olyan is, aki 5000-et bólogatott. Ez nem kicsit vicces. ;] Én továbbra se vennék 1 év garis noname cuccokat.
    De linkeltem a tv szaki véleményét a vesteles tévéről, és egy másik is annyit mondott, hogy jó, ha kihúzzák a garancia végéig ezek a technikák. Ezekre bezzeg nincs válasz valahogy mindig kikerülik.
    ezso sok a rizsa, kevés a tartalom. Csak ferdítesz, mert nem lehúztam az említett noname cuccokat,
    hanem elmondtam, hogy miért nem venném meg: "Azok közül egyiket sem." Szóval maradjunk a valóságnál. További indok a csekély 1 éves garancia. Győzd meg a javító szakikat, várom az eredményt.
    Nem a személyekkel kell foglalkozni a topikban, ha valakit nem tudsz meggyőzni. Ezt továbbra sem érted. Csakis azzal személyeskedj, aki veled is, már pedig itt olyan szerintem itt nincs. Aki csak a témáról ír azzal nem etikus dolog.
    Csak a tévé a téma.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák