Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bostone

    addikt

    válasz interstate76 #28365 üzenetére

    Egy régebbi samu tv nehezebben dolgozta fel a jelet, új antennát kellett a padlásra szerelni, a wayteq a régi antennával is megoldotta.

    Mediaboxokban nem gondolkodtam még. Amiket láttam, drágán tudtak keveset. Lehet, modul lesz a megoldás, csak még nem tudom honnan és azt sem, hogy milyet. Igazából a lényeg, hogy a tv adásokat jó minőségben lehessen élvzni.

    Az, hogy némileg csalódott vagyok a smart funkciókat illetően a saját hibám. Tényleg több utánajárást igényelt volna, hogy mit is jelent ez valójában. Még sosem találkoztunk azelőtt.
    Az alkalmazások 90%-a borzalom. :) Használhatatlan, fölösleges, közelről sem felhasználóbarát (mint google play-en, például).
    Az HBOgo egész korrektnek tűnik, bár nem tudom megéri-e az előfizetést, valójában a jövőt ebben látom.
    A gotv kinézete is halálos bűn, nem is beszélve a túlárazott szolgáltatásról.
    Fimbox, hát nem tudom. A csatornáért sem rajongok igazán.
    A youtube, hah. Bejelentkezés is bonyodalmas. (mindenesetre édesanyám non-stop végignézte a Küzey-Güney, tűz és víz törökül beszélő magyar felirattal ellátott második évadát. Kár, hogy nem HD, picit kockásodott)
    A netflix betörhetne a magyar piacra igazán.

    Az okos távszabályzó tök jó ötlet, működik is, nekem bejött, a szövegbevitelre is kitalálhattak volna valami hasonlót.

    Android a tv-n? Nekem lehet, hogy működne, idősebbeknek biztos problémát okozna. Egy jó felület, kinézet, ahol egyértelműek a funkciók, kézre állnak a lehetőségek, egyúttal személyreszabható, biztos sok pénzt hozna egy fejlesző konyhájára.

    Felötlött bennem, hogy magamnak is veszek egy mérettel nagyobbat, talán butábbat, de már hozzászoktam, hogy laptopon, tableten, telefonon "mozizok".

    Ennek a típusnak a képe nagyon bejön (ha saját tartalmakról van szó,) de nem tudom mihez hasonlítani a jelenleg kaphatók közül. 10 évente váltok tv-t.

    A duna a 8 és 1/2-et játszotta éppen. Gyönyörű fekete-fehér fim. Igazi moziélmény ezen a masinán.

Új hozzászólás Aktív témák