Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabaly

    tag

    válasz apszi #14279 üzenetére

    Szia.
    Én meg 1,5 éve olvasgatom ezeket a topikokat, kezdtem a plazmával majd a LG, Samu Lcd, Led, stb stb. Az elején még lelkes voltam kitanultam mindent a leirásokból mert eddig csak régi Tv készülékem volt, most egy 63 cm-es Sony, 13 éves (ez szuper, soha nem volt gondom vele). Többször "megtaláltam az én készülékem" majd jött pár kontra hsz és máris tova eveztem. A Plazma topikot úgy hagytam ott végleg, hogy akkor se kell ha a feketéje a Marson is páratlan. Ezek után pár Lcd Tv-be lettem szerelmes majd jött a nagy felismerés: mivel én csak mezei tv néző lennék kimondottan felejtsem el a nagyfelbontású készülékeket mert az Sd adások csapni valóak, ezt mindenki álltja. Ugyanis min. 50"-ben gondolkoztam, ha lúd akkor legyen már kövér alapon. :) Most már megalkudtam volna egy 40-42"-ben is de amiket itt olvasok......egy előbbi hsz: neki minden készüléke 3 év múlva behalt, a mostani már 4 évet birt! Micsoda? :W :DD Szomorú de hiába van meg a pénzem nincs lehetőség "nagy" Tv-t vásárolnom. Ugyanis ettől a mostani Sony-tól vissza nem akarok lépni. Méghogy mázgás, kockásodik, meg focinál húz, meg ijenek....Hát, igy jártam. Mostanában már csak olvasgatok itt de remény nincs, előfizetnék én HD csatornákra is a Téhomnál vagyok és olvastam, hogy műholdasnál 12 csati lenne HD abból viszont 5!!!! olyan van amelyeket soha nem nézem! 1, tv2, rötöel, m2, duna, atv (fúújjj!). Nahát kenjék a hajukra az ilyen kinálatot. Még csak esélyem sincs egy jó nagy Tv-re. :O Esetleeeeg,.....ha hónapokon belül özönlenek majd a HD adók, vagy 50-60..... :D :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák