Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vinczepeter2

    csendes tag

    válasz dudika10 #34767 üzenetére

    "Tudom mit tud az a Klipsch. Maradjunk annyiban, hogy azért a 150 000 forintért, amiért most épp vesztegetik, "az a hang messze nem üti meg nálam az ajánlható szintet."
    Ilyen árban sok hangfalat nem hallgattam. Az, hogy neked nem tetszett a hangja… Az ízlés szubjektív dolog, azon kár vitatkozni.

    "Hát ez borzasztóan erős túlzás. Az ár harmadát csak és kizárólag a névért fizeted, a másik harmada elmegy a bluetooth-ra, a távirányítóra és a digitális bemenetekre. Számold ki, mennyi marad hangminőségre."
    Nem annyira, ha elvonatkoztatsz egy percre a klipsch előítéletedtől! Kiszámoltam, számoljuk ki együtt! 150 a keret, na most ha a harmada a márka, akkor 100 ezerért nézünk hangfalat. Olyat, amin lehetőleg kürt van. A jbl jött még szóba, ami kategóriájában állítólag verhetetlen votl pár éve. Darab ár 50, tehát 100-nál vagyunk. Kell még hozzá kábel, bluetooth, Dac/hangkártya… Átléptük a keretet és egyébként mennyit fizettem a jbl márkáért? Szerintem is elszállnak a klipschnél az árakkal, főleg a premium kategóriában - bár ott más gyártó is, de ez nem jelenti azt, hogy egyik terméküket sem érdemes megvenni. Eleve ugyan ennyiért van beépíttett Dac, kábel, normális erősítő. Megértem, hogy nem ajánlod én sem ajánlanám. De nem azért mert túlárazott/rossz, hanem mert más a hangképe. A Refrence hangzás már ismerős volt, korábban tetszett, ezt szerettem volna kapni!

    "Értem, de Te tudod, hogy miért? Mert racionális ok nincs rá. :N"
    Már hogyne lenne! Teltebb hangokat ad, mint a dome tweeterek. Nem near field, tágabb a hang spektruma, főleg a magasak - ha normálisan van hangolva, akkor nem is harsány. Szélesebb a sweet spot… Semmi uri-muri ez racionális döntés következménye volt.

    "Nyugodtan mondhatom, hogy én már hallottam ezt-azt, de meggyőzni ennek ellenére sem foglak abban biztos vagyok. Megvetted, használd egészséggel, csak mindig felbosszant, amikor valaki kérdez aztán homlok egyenest a tanáccsal szembe megy és utána mégis visszajön. Nem látom az értelmét, ha először nem hallgattál ránk, másodjára miért hallgatnál? :F"
    Nem értelek! Miért kéne meggyőznöd? Nyitott voltam a véleményedre, és alaposan átgondoltam, majd választottam ezt. Bocsánatot kérek, hol a problémád? Én fizettem érte, én hallgatom, nekem tetszik! Nem az lett amit te mondtál, és még van pofám visszajönni, hogy kérdezzek tőletek? Érdekes… Másnak is problémája van ezzel, vagy csak te vagy paraszt?

Új hozzászólás Aktív témák