Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ndruu

    MODERÁTOR

    válasz Mákos7észta #1383 üzenetére

    - a Z-3 meg a Z-4 mélynyomója teljesen megegyezik felépítésileg, csak a külseje más, de ugyanaz van benne

    - a Z-4 szatellitjeiről úgy tudom, hogy mind3 kis karika szól, de ez nem biztos

    - a külön mélynyomó gondolata megvalósítható, vagy egy aktív mélyláda kell hozzá és két front sugárzó, vagy egy erősítő plusz egy láda... az lenne a baj csak, hogy nem találnál külön 30-40W körüli teljesítményű aktív mélyládát (ennél több nem lehet, mert akkor elnyomja a szatellitek hangját), így magadnak kéne egyet fabrikálni, de gondolom nem nagyon értesz hozzá (én elvetném az ötletet...)

    - a Z-3 nak nincs ám szar hangja, ha valakinek azt mondják, hogy ''hát a közepei nem épp a legjobbak'', akkor az illető máris letesz a Z-3 megvásárlásáról, pedig sztem nem kéne... mint azt írtam, mindent meg kell hallgatni megvétel előtt
    én meg vagyok a magam Z-3-as rendszerével elégedve, nincs vele bajom, szépen szól miután kiegyensúlyoztam, meg nekem amúgy sem olyan ''hűde'' fontosak a középhangok (a basszust szoktam felesre állítani, és az audigy-n is fel van rotnászva a 125Hz-es csúszka 3dB-re, meg a Bass Boost is 70%-on van, így egyeseknek már a füle szokott ''vérezni'':DDD, de én ezt szeretem és kész...) (kommenteket nem kérek audiophil emeberkéktől, köszönöm:) )

    - a Genius-t én is nagyon szívesen meghallgatnám, mert nagyon tetszik a külseje, és kíváncsi lennék, mit tud zeneileg (lehet veszek egyet egy teszt erejéig...) hammon-nál úgyis 8700Huf (és el lehet érte menni átvételre is, nemcsak a futár viheti ki... csak azért írom, mert rámszóltak hogy ''plusz a futár...'' peeeersze...)

    Rajtad áll melyiket veszed, sztem egyikben sem fogsz csalódni.

    Harrrr!!!!

Új hozzászólás Aktív témák