Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • popp

    tag

    válasz Haby #5794 üzenetére

    Ha kimondottan zenére kell szvsz jobban jársz egy sztereoval, hacsak nem a basszusra akarod helyezni a fő hangsúlyt. :) A genius kb. a legnagyobb ár/érték bajnok, némi kompromisszummal, amikkel ha együtt tudsz élni, akkor sztem jó választás. Ezek a kompromisszumok pedig, hogy szinte kivétel nélkül zúg mind1ik trafója, de igazból nagyobb térben ez nem zavaró, hiszen csak közvetlen közelről hallható. A másik szerintem problémásabb dolog, hogy igen érzékeny a villamos hálózat feszültség vátozásaira, ilyenkor egy kis sercegő hangot ad egy pillanatra. Bár nem tudom, hogy az új szériákkal mi a helyzet ezen a téren, de szerintem aligha változott valami. Ha ezeket el tudod fogadni, akkor az árához képest jó rendszert kapsz. A 30-35nm nem olyan kicsi, sztem oda már egy 3000A-t lenne érdemes venni, nem csak a teljesítménye miatt.

    "A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

Új hozzászólás Aktív témák