Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gara1979

    csendes tag

    válasz SunMount3r #35102 üzenetére

    Nincsen Genius 1250B Vs. Microlab B77 teszt, legalábbis én nem találtam (kerestem).
    Boltban kipróbáltam mindkettőt kb egy szinten szól, legalábbis nem volt katartikus ég és föld különbség közöttük (mondjuk bolti háttérzajos környezetben nem a legoptimálisabb hangzást tesztelni).

    Ugyanakkor a Genius 1250B -nak fix kábelezése van, míg a B77 dugasz és csíptetős dugasz, a gyári kábelt lecserélheted jobb minőségre, ha erre vágysz, egyedül a 220V tápkábel fix.
    A Genius hálós hangfal borítása nekem jobban bejött, mert teljesen lezárja a hangfalat a világtól, míg a B77 hálója 1cm -re kezdődik a hangfaltól és csak egy kozmetikai takarás.
    Ezen felül a B77 méretben nagyobb és mintegy 2 Kg -al nehezebb a Genius -nál és sokkal professzionálisabb külsővel rendelkezik.
    Én eddig 30-40% hangerőnél feljebb nem nagyon csavartam és mindenre elég volt, beleértve a Best of Tankcsapda albumot :DD

    Ha valaki szeretne egy műszeres összehasonlító tesztet végezni Budapesten, hajlandó vagyok kölcsönadni egy délutánra.

Új hozzászólás Aktív témák