Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • footy

    addikt

    Sziasztok!

    2.0-s szettet keresek számítógép mellé.Jelenleg 2.1-et használok (Logitech s220), de egyre jobban zavar a hangja. Hiányzik a középtartomány és a dinamika a zenékből, a mély pedig csak búg. Nem vagyok audiophile és a keret sem enged meg túl sokat kb 20-ig (nagyon max 25) tudok elmenni árban és ebből szeretném a legjobb megoldást kihozni.
    Viszont van egy szint ami alá nem nagyon szertnék menni. Zennét általában Superlux HD660-on vagy ritkábban a Jamo S406 5.0-n(sztereóban) hallgatok. Ez a minőség lenne kb a cél.
    A fórum ajánlásai alapján nézegettem a kürbis vertrag-ot, de elég vegyes tapasztalatokat olvasni róla és ez elbizonytalanított.
    A másik variáció hogy nézek valami passzív dobozokat és ráakasztom egy ilyen erősítőre. Itt meg lenne az az előny hogy az erősítőt el tudnám helyezni a monitor alá és a ki/be-kapcsolás illetve hangerőállítás miatt nem kellene nyújtózkodni.
    Igazából ez a második variáció szimpatikusabb lenne, de nem tudom milyen passzív 2.0-t érdemes keresni.

    köszi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák