Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • J97

    tag

    válasz schawo #21730 üzenetére

    :( Mondjuk bánom is én pukkanjon, mint a 2000A ha ez nem tesz kárt benne, csak ne kelljen folyton tekergetnem! Nem kötekedni akartam csak mivel 60k -ig ez az egyetlen egy alternatíva van és felemásak a tapasztalatok, így ezért akarom ízekre szedni a BX5 -öst, hogy véletlenül se vásároljak be vele! Ezért hüledezek a felhasznált alkatrészek minőségén! 10k -s geniusnak elnézem, meg szerelgetem ha elhullik benne egy kondi, egy végfok, várok heteket alkatrészre, rászánok napokat, hogy kiderítsem mi a baja. 2000A 3x is lett javítva, (kontakt hiba, magassugárzók, kondik, végfok ic) így sorban. 60k -s rendszernél ezt nem! Hangminőségét nem is kritizáltam, mert nem is tudom, hogy milyen! Az aktív hangváltás miatt a geniusnál már csak jobb lehet, csak nem tudom mennyivel. (Ezért írtam, hogy a biamposok geniusának tűnik ez az eszköz.) A 22W dologra azért kérdeztem rá mi a véleményetek, mert sok olyan ember ír ide, aki már hallott ezt azt az élete során. Reméltem, hogy ennek kapcsán is ír valaki valamit. Pl.: Igen szép hangja van de ha megküldenéd elfogy az ereje és kompresszálódik a mély ahogy írták vagy, hogy ebbe én sose fogok belefutni mert már az említett fél hangerő is olyan hangos, hogy ember úgy nem hallgatja hacsak nem dizsizni akar. Ha személyesen hallgatnám meg, nyilván ez kiderülne! Egyelőre azért tipródok itt csomót ezen a BX5 -ön, mert szívem szerint egy kompakt aktív rendszert vennék, már csak az aktív hangváltás miatt is! Ha viszont ~60k -ig ez nem lehetséges, akkor átballagok majd a Hi-Fi -be és érdeklődöm ott használt komponens rendszerek után. Valami polcsugárzó hozzá való erősítővel 60k körül. ~80k prodipe itt a következő szint, ami nekem nem fér bele, esetleg használtan, de ilyesmiket nem nagyon hirdetnek az emberek.

    Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

Új hozzászólás Aktív témák