Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • J97

    tag

    válasz schawo #21726 üzenetére

    A bekapcsoláskori pukkanásra gondolok. A forrásról érkező az egyértelmű. A fejhallgatónál is ügyelek erre, hogy bekapcsoláskor illetve kikapcsoláskor ne legyen a DAC -ra dugva. A 2000A áram alá helyezésekor pukkan egy jó nagyot. Eddig még nem vágta haza a hangszórókat, illetve nem ez vágta benne haza a magassugárzót, ami cserélre szorult hanem a xonar dx asioja, ami véletlen max hangerőn volt egy zene elindításakor, legalábbis én erre gondolok. A 2000A áram alá helyezéskor mindig pukkan. Az 1255A nem, ezt megoldották ott egy pufferrel. Ahogyan megoldják ezt különálló erősítőknél is pl. egy relével. Bekapcsoláskor vár egy kicsit majd behúz a relé így nem megy rá a hangfalakra a löket. BX5 -nél viszont megvan a jelenség. A kérdés, hogy negatívan befolyásolja-e ez majd az egészségét, mert esztétikailag el tudom viselni a bekapcsoláskori pukkanást. Egyébként ezt leszámítva nekem a hangerőszabályzó nem kell, minden esetben PC -ről állítok hangerőt.

    Agyzuzo: Egy ideig nem volt nagy az eltérés árban! Akkor kellett volna megvegyem! Most már késő bánat! :(

    Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

Új hozzászólás Aktív témák