Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    Sziasztok!

    Ma elindultam hangsugárzókat venni, mióta a régi 500-as kis Genius tönkrement, semmi nem volt a koliszobában és hát ide is kell valami. Először a 1250/55 vonalon nézelődtem, de útba eső boltokban nem volt, így benéztem a Media Marktba. Csak a 800-as volt, de valami 18 ezerért, az 500-as is 15-ért, szóval inkább csak legyintettem. Aztán járkáltam kicsit és a telefonos, okoskütyüs, dokkolós kihangosítós részlegre értem, ahol egy érdekességre bukkantam, aminek vásárlás lett a vége. A Peaq PPA100BT az említett termék, 19 ezerre volt lenyomva az ára, utolsó darab volt. Azért akadt meg rajta a szemem, mert kifejezetten igényesen néz ki és nem tűnt vészesnek az ára sem. Gyorsan kerestem egy eladót és meghallgattam, teljesen korrekt a cucc. Először kékfogról ment a zene (az is van benne), de kíváncsi voltam arra is, hogy mit tud kábelről. Van egy kis mély kiemelése, illetve nem a részletek bajnoka, de egy kicsi dobozról beszélünk, illetve egy relatíve olcsó darabról van szó, ezek beleférnek. Összességében elégedett vagyok vele, a 19 ezres áráért szerintem megérte, az eredeti, 25 ezres árért csak azoknak ajánlanám, akiknek viszonylag kicsi dobozra van szükségük, illetve látják a BT előnyét (számomra - annak ellenére, hogy kábelről fogom hallgatni - van haszna, mert a koliban ha a szobatársak zenélni akarnak, nem kell kábelt átrángatni az egész szobán, a kis Geniusnak így lett vége, borult egy szépet). Íme maga a cucc (a kép kattintható):

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák