Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TotO'

    aktív tag

    Hali, elsősorban zenehallgatás (noshit) céljából szeretnék beruházni egy új hangfalra, jelenleg egy Logitech x-230-am van, melyet egy kedves véleményező, a Genius 1255B-vel összehasonlítva azt mondta "Ég és föld a különbség" . Ez remekül hangzik, de szeretnék még tovább menni, olyan 30-35 ezret szánnék rá, ha ennél jelentősen jobbat kapok pár ezer ráfizetéssel, akkor vevő vagyok arra a javaslatra is.

    Laptopra lenne kötve, tehát, ha jól gondolom - illetve röpke visszaolvasgatás után - egy ~30k+os rendszer után már egy minőségibb külső USB hangkártya is kellene. Ezzel együtt az 40 ezret már nem szeretném túllépni.

    Nem tudom (hiszem), hogy számít-e, de elsősorban elektronikus zenét hallgatnék, illetve hip-hop-ot.

    Hogyan nézne ki a javaslat, ha ezt a 40k plafont feljebb tolnánk 47-50k-ra. Illetve megérné-e ez a plusz befektetés? Jelenleg több dolgot szeretnék vásárolni, azonban a zene közel áll hozzám és amit olvastam itt - már nem tudom ki írta, elnézést - örülnék, ha egyszer csak azon kapnám magam, hogy egyszerűen csak zenét hallgatok és nem csupán a háttérben szól.

    köszi

    4a || Neuzer Courier DT

Új hozzászólás Aktív témák