Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PuMbA

    titán

    válasz AMDFan #17388 üzenetére

    Jééé, megtaláltam a 3 éves képet róla, amit még anno topikba raktam fel :DDD Videoton RA6363S + Akai SR-H110 Mondjuk csak az változott, hogy nem itt van és már nincs falhoz tolva :) A hangfalt lemérték régen egy hifi magazinba és nincs mélykiemelése, sőt ici-picit beesik 100 és 200Hz között és 60-70Hz körül már esik eléggé, mert zárt :)

    Megjártam vele az alaplapi integrált, SB Audigy 4, SB Live 24bit és most Musiland Monitor 01 US forrás lépcsőt, de valami iszonyat különbségek vannak :) Ugyanezeket tapasztaltam egy 10k-s Genius 1255A-val, amit alaplapi Realtek 889A-val, Xonar DX-szel, Musilanddal hallgattam :) Musilandról, ha visszaváltok alaplapira siralmas a helyzet mindkét hangfallal :) 5 énekesnek a hangja 2-vé válik, dinamika és mély eltűnik (ez komoly, mintha az erősítőn lecsavarnám a mélyet majdnem csutkára), kompresszált zenék úgy szétfolynak, hogy elviselhetetlen ricsajjá módosulnak. Még az SB hangkártya is ami erősebb, mint egy integrált egyszerűen nem tolja rendesen mélyet, viszont az integráltnál jobb. Utána a Musiland, egyből húú honnan kerültek elő ilyen mélyek, na ez így már hallom, amit a hangfal valójában tud :) Háborús filmben, ha lőnek, Audigy esetén van egy langyos lövéshang, visszarakom Musilandra: na ez már lövés és szólnak, hogy tekerjem lejjebb a hangerőt, mert a szomszédba megijed a kisgyerek :DDD Szóval nálam brutális a különbség, ezért szoktam így ajánlgatni :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák