Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ákinard

    aktív tag

    válasz Lalikiraly #12857 üzenetére

    de minek 100 torrentet futtatni? Egy hónap alatt annyi filmet tud ma már letölteni az ember ami megnézéshez egy élet is kevés? :D De nem?

    Magánvélemény:
    A torrent egész rendszere arra épül, hogy megosztják az emberek a tartalmakat. Ha mindenki úgy gondolkodna, hogy nem futtat 100 torrentet mert minek? Elég az utolsó 10-et akkor rettentően gyorsan kihalnának a torrentek a legjobb oldalakról is.
    Én 230 torrentet tartok a kliensben, átlag 25-öt tölt is visszafelé, most épp 19-et, a max 40 körül volt.
    A 230 torr csak elenyésző része film, van program, ebook miegymás. A filmek/dokufilmek/természettudományi sorozatrészek egy részét még nem láttam, csak meghallom/olvasok róla megnézem fent van-e , fent van, lehúzom, aztán unalmasabb pillanataimban válogatok a médialejátszóval kedvemre. És van amit meg is tartok... Pl nagyon sajnálom, hogy 3-4 éve még nagy szó volt (nekem legalábbis) a nagy tárhely, és rengeteg sorozat első évadjai már sehol nem bukkannak fel, amit annó "maximum letöltöm újra" jelszóval kitöröltem :(

Új hozzászólás Aktív témák