Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Van Der

    csendes tag

    AGM-65 -ket lehetőség szerint, én inkább majd az ALCA-kra passzintanám.
    Nemisolyanrég Mi-24-esekből 60 !! szolgált még - a koncepció gyaníthatóan ugyanez volt :
    Modern tankok "helyett" rugalmasabb harci-helikopterek.
    Az idők folyamán elfogytak, elhasználódtak mint minden más. Ha nagyon összekapják magukat összetákolnak max. ??10-12 -t, aztse egyik napról a másikra . És akkor ne beszéljünk ugye esetleges veszteségekről stb. , ami pld. a Gripen - flotta rövid pályafutását is jelenheti egyúttal.
    Nemcsak arról van szó, mint cyklon is írta hogy "valami kéne" - hanem stratégia szerint felépített hadsereg kell mostmár. Pont az a röhej, hogy azért lettek már eddig is leépítve szinte teljesen a honvédelmi képességek - mert ugye minek az - a gazdasági erőfölény :D :D :D fontosabb . És 3-4 évvel ezelőtt még én is azt mondtam , hogy ez így is lenne. De a gazdasági erőfölény mostmár teljes egészében ellenünk hat, legjobb esetben is , arra a szintre juthatunk el hogy felzárkózunk a szegény-nyugat szintjére kb.10 éven belül /gyakorlatilag mint rendszerváltás után - euró mikor is lesz?/, amiben legalább nyugi van ha más nem is - a legeslegjobb esetben.. még ha a hadsereget partizánharcosok szintjére züllesztik is.

    hegesztés UH-1Y 4.percnél

    [ Szerkesztve ]

    "A holnap egy másik világ" -F15Charlie

Új hozzászólás Aktív témák