Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bobby_30

    tag

    válasz harry #4362 üzenetére

    Sajnos itt minden kizárólag a pénzről szól. Az eszköz kiváló a rendszer is jól működik /rkc/, de ez a misztikum amit köré építettek gusztustalan. Végezd el nagypénzért a tanfolyamot cserébe kapsz közös fotót a mesterrel. Minden fórumon hangoztasd hogy csak kiképzett oktató adhatja át a tudást. Bár ha csak instruktor mellett ajánlják a golyózást akkor miért jelent meg a mester 2 könyve is? / Kezd el a Kettlebellt, A kettlebell visszatér/ Egy oktató ismerősöm most például ki van akadva hogy ha fejleszteni akarná a golyó állományát akkor le kéne cserélje mindet, mivel már nem lehet kapni az rkc belleket. Egyébként figyeljétek meg hogy olyan jól működik a rendszer hogy bárki idetéved a fórumra az az első hogy el lesz küldve instruktorhoz, mert ha nem akkor leszakad a dereka kitörik a válla, meg egyéb nyalánkságok. Ez pont olyan mintha valaki el akarna kezdeni focizni és mondanák neki hogy csak kiképzett edzőhöz menjen mert egyébként biztos lesérül. Szívesen vennék egyébként egy statisztikát hogy melyek a legveszélyesebb sportok amatőr szinten. Biztos vagyok benne hogy sokkal többen sérülnek le hétvégenként foci, kosár, ping-pong közben mint bellezéskor. Vagy ha valaki volt már edzőteremben az láthatta a sok koca gyúróst akik ész nélkül edzettek, mégsem áll mindenki mellett szakember. Ezt a véleményem úgy írtam hogy a legtöbb gyakorlatot autodidakta módon sajátítottam el, és már régóta bellezek. Jövőre 40 leszek de még nem sérültem le.
    Amúgy ugyanez van más sportágakban is. Régóta figyelemmel kísérem a hazai crossfit alakulását is, na ott ugyanez megy. Kikaparják egymás szemét a pénzért. Ha a te termed nem tejel akkor te már nem crossfittezhetsz csak mondjuk metabolikusan kondicionálhatsz. Pár évvel ezelőtt még minden feladatot meg tudtál akár otthon csinálni, vagy mondjuk egy játszótéren, ehhez képest ha most nincs sok százezres olimpiai súlyemelőkészleted akkor esélyed sincs. Vajon miért a súlyemelés bizonyos elemeit vették ott is bele a játékba? Nem tán azért hogy az egyszerű halandó még véletlenül se tudjon mit kezdeni magával? Pedig ott is az volt az egyik jelszó régen még hogy minimális eszközigénnyel űzhető! Na mindegy! A kutya ugat, a karaván halad.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák