Hirdetés

  • Megbírságolták a Razert a Zephyr maszkok miatt

    ph A cég elég olcsón megússza az ügyfelei félrevezetését, de az üdvözlendő, hogy az Egyesült Államok hatóságai nem siklottak el az ügy felett.

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Aktív témák

  • tvamos

    nagyúr

    válasz Fej1973 #23008 üzenetére

    Felre ne erts, tudom mi az aszkorbinsav...

    Es melyik izotonias italt ajanlod? Nagy meleg itt nincs azert, ellenben rettenetesen izzadekony vagyok, a tusuly miatt, nem jo, ha elmegyek turazni, es masnap faj a fejem annak ellenere, hogy megiszok 5-8 liter vizet.

    A gyerek... nos, ez egy egesz mas tema! Azt hiszem, minden apa a legjobbat akarja neki, es a uditozes nem az. (Az egy mas kerdes, hogy azt kivanja.) Plane egy kisebb turan, amikor szomjas. Az nem allapot, hogy nem iszik, mert "Nem kell viz!" Atveres vagy nem, azt szokom csainalni, hogy veszek neki baracklet, es ha felig megissza tele toltom neki vizzel.
    Szoval, csak azt gondoltam, hogy TI tudtok valamit javasolni, ami talan jobb megoldas.

    (#23010) ludsimon:
    Koszi a szamot, en is elmentem!

    [ Szerkesztve ]

    "Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Aktív témák