Hirdetés

Aktív témák

  • ludsimon

    veterán

    (#22983) Fej1973:
    Hali! :)

    Pontosan ez volt az érzésem!
    kb út feléig elfogyasztottam olyan 600-800ml-t, aztán meg mikor találtam kutat rögtön 400ml le is ment egyből és továbbra is szomjérzetem volt. Akkor ez lenne az az érzés mikor kiürült a só a szervezetből?
    Ebből (lap alján az összetétel) valószínűleg keveset iszok belőle ez a baj! Van benne NaCl összetétel alapján.
    Múlt hét előtt mikor tekertem kb óránként fogyott el 1 kulacs, most lehet 2x vagy 3x többet is kéne innom, hogy ne álljon fenn ez?

    Ez az összetétel nagyon tetszik!! Ha elfogy az izoital akkor megpróbálom beszerezni.

    csabi94:
    Menj el teszkóba és a vevőszolgálati pulton érdeklődd meg ki intézi a diákmunkákat melyik szövetkezet.
    Árufeltöltésért kapsz 450Ft/órát. ;) Sok sikert!

    Ha nem sikerül akkor írj egy e-mailt nekik, hogy szeretnél dolgozni a nyáron diákmunkaként árufeltöltés és hol lehetséges stb.
    De még most, mielőtt betelik az összes!!
    De már lehet be is telt mert ezek elég kapósak, légkondis áruházban raktárból pakolgatni a cuccokat nem olyan rossz, elég monoton de gondolj a végeredményre (pénz) :)

    Ennél csak szarabbak vannak, én 3 iskolai nyári szünetet dolgoztam végig. Itt Pesten tényleg csak olyan hulladék munkákat adnak amit más nem mer vállalni mert olyan veszélyes anyag stb.
    De a Teszkó az nem ilyen, szóval hajrá! :)

    superecneB:
    Konkrétan azt a lámpát nem ismerem, de hasonló van nekem is. Ez az olcsóbbik klón változat amit linkeltem.
    Nem melegszik csak akkor ha megállsz vele akkor tényleg érdemes kikapcsolni.

    * * *

    Mára elég is volt ennyi és eldöntöttem, mai naptól 17h után, illetve reggel 5 órai keléssel fogok tekerni, mert embertelen ez a hőség már 11 órakor!

    Sigma adatok:
    54,97 km
    02:12:19 h
    298 m uphill
    Avg hőmérséklet: 32 °C Max.: 38 °C
    avg: 148 bpm
    szint
    track

    Egy középkorú outis könyökölve Isaszeg határában 'beért', én beálltam mögé vonatozni.
    35-37 km/h átlag azon a szakaszon simán megvolt és eldöntöttem, a héten beszerzek könyöklőt. :K Persze az edzetlenségem meglátszott, 170 bpm volt a pulzus még mögötte is.. de hát ezért tekerek, hogy fejlődjek.

    Bele gondoltam, azért a telefonom rendesen bírja a kiképzést.
    Fekete mez, a csoki folyósra olvadt, telefonnak meg se kottyant, de most mikor töltöttem fel a tracket mint ha a sütőből vettem volna ki olyan meleg a teló. :DD

    undefined

Aktív témák