Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • basaharc502

    aktív tag

    válasz neophyte79 #182568 üzenetére

    Én is így voltam vele, amíg a top gyártók termékeit vettem, mert mindegyik íz kifejezetten finom volt. A drágulás után elkezdtem kipróbálgatni más gyártók kicsit olcsóbb termékeit. Volt sok, ami bőven a várakozásaim felett teljesített, de az utóbbi időben valahogy nagyon belecsaptam az ihatalan sz@rokba. Pl. Gymbeam borsófehérje - /ittam már nagyon jó vegán fehérjét, de ez nevetségesen sz@r volt. Nutriversum fehérjék - ízre még nem is rossz, de olyan szemcsés az egész, mintha homok ropogna a fogam alatt. Bladesport whey - sós karamella és nem is vettem észre, hogy ott volt még mellette, hogy sós karamellás + fánk ízű...kemény, valami karamell szerű izékkel volt teleszórva a fehérjepor...az ötlet jó, a valóságban sz@r...iszod, de közben rágod is. Ellenben a blades marhafehérje nagyon jó, de ennek az ára is ott van. Aztán jött a compact whey földimogyoró, amiből még mindig van egy kevés, de csak halogatom, inkább keverek másfajtát, nem véletlenül... :DDD Emlékeim szerint volt rizspudingos is, az is jó sz@r volt.

Új hozzászólás Aktív témák