Hirdetés

Aktív témák

  • mocsanisi

    senior tag

    válasz Tamoo #98 üzenetére

    Szó nem volt olyasmiről hogy 2 gyakorlattal kéne eddzeni, én csak leírtam hogy melyik izomcsoportra én melyik gyakorlatokat érzem meg a legjobban.
    Amúgy vállon kívül szerintem ki lehet nyírni minden izomcsoportot 2 gyakorlattal. Múltkor mondta valaki valami régebbi BBTV adásban, hogy minden máshogy eddz, és ő említette hogy van mikor hátra 4 gyakorlatot csinál, de van mikor csak kettőt viszont akkor emelt szériaszámmal. Tök mind1 milyen gyakorlatot csinálsz vagy hány félét, vagy milyen ismétlésszámmal, ugye az izom nem tud számolni, az a lényeg hogy rákoncentrálj, és szétszedd. Mellnél ugye valami nyomás+tárogatás, hátnál valami lehúzás meg valami evezés, és így tovább. Aki nem tudja szétszedni az izmokat 2 gyakorlattal az 4-el se fogja tudni.

    Monyos, Szlobi: Én is franciával csináltam, aztán bodybuilding.hu fórumon rámszóltak hogy erőltessem csak az egyenes rudat. Amúgy próbáld ki hogy egyenes rudas csuklótartással befeszítesz bicepszre, és forgasd ebbe a helyzetbe francia rudas tartásra. Látni fogod hogy egyenes rudas állásban a csúcsösszehúzódás jobb.

    [ Szerkesztve ]

    ‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

Aktív témák