Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • v1rus

    tag

    válasz peter100 #67002 üzenetére

    Alirol az Official Sabaj Store eladotol rendelt Sabaj D4-hez nem kaptam en sem semmi ilyet. Pedig a leirasban szerepel, hogy van ra egy ev gari.

    Mindenkinek:
    Mondjuk mindegy is, mert mar holnap megy is vissza a feladonak. Sajnos az aranak egynegyedet majdnem elbukom igyis a visszapostazas koltsege miatt, de megtartani felesleges 40k-t bukva rajta, mivel nagyon minimalisan szol jobban sajnos, mint a negyedannyiba kerulo joval regebbi Xonar U3-am. Voltam contaxg kolleganal is hallgatozni vele miutan otthon 2-3 napig isnerkedtem vele, es a korabbi remenyem - hogy csak az otthoni 10k-s fejes miatt nem hallani lenyegi kulonbseget - szertefoszlott, mikor a 160-300k kozotti fejhallgatokkal sem szolt jobban sokkal a DT770, 880 es 990 kiprobalasa utan :D Szoval az en sajat velemenyem alapjan senkinek sem tudom ajanlani nyugodt szivvel ennyi penzert. Tok jo, hogy van BT, meg OLED kijelzo, meg 2xAK4452, meg linearis tap, meg fene tudja meg mi... csak eppen jo hangja nincs ennyiert :D Nekem kisse olyan sotlan es doglott az egesz sajnos sok zenenel (noi vokal cover, Queen, ABBA, stb). De a fejhallgato erosito resze az amugy patent, mert a 600 Ohm sem okozott neki gondot. De a nagy feature aradatban pl kikapcsolhatatlan DF van benne, meg elore elkeszitett 4 hangszin beallitas amibol egy szinten aktiv, es zenenkent mas es mas az, amivel valamennyire elheto lenne legalabb kozuluk. Persze nem szeretnem zeneszamonkent valtogatni es probalgatni, csak azert, hogy kicsikarjak belole valami lenyegesebb kulonbseget hangzasban. Szoval ez sajnos nem nyert...es el is ment a kedvem kisse, mert pl a Topping DX3 Pro meg nagyon szimpi, de egyreszt dragabb, masreszt most karacsonyi csomagcunamiban ugyis el lehet engedni, hogy ideer meg ebben a honapban, harmadreszt ha az se tetszene akkor most azon is bukjak meg visszakuldesre? Aztan elszorok lassan egy DAC-nyi penzt visszakuldozgetesre... :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák