Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oba

    addikt

    Üdv népek!

    Van egy Audioengine D1 dac/hedphone amp -om és egy Audio-technica ATH-AVC500 fülesem. A problémám az, hogy egy statikus zugó alapzaj hallatszik a fülesen, 0 hangerőn is. A gépemben ma cseréltem tápegységet, mert azt hittem, hogy az a ludas (amúgy is csere érett volt már) de a helyzet nem változott. Ha kiviszem a dacot és a fülest bátyám kis mini-itx -es gépére a nappaliban akkor a fenti probléma egyáltalán nem érzékelhető. Próbáltam másik usb portba dugni az én gépemben a dac -ot, próbáltam hogy csak az az egy usb eszköz van bedugva, de nem javult meg tőle. Próbáltam, hogy a gép tápegység kábelét egy teljesen különálló fali konnektorba dugtam, külön a többi eszköztől. Próbáltam távolabb helyezni a DAC -ot a géptől, de elég rövid a kábel, szóval korlátozottan ment a dolog, de semmi javulást nem hozott ez sem. Mielőtt új alaplapot is vennék (nekem az a másik fő gyanúsítottam) gondoltam megkérdezem, hogy találkoztatok e már ilyesmivel, és mit tudnék még kipróbálni, amitől hátha megjavul. Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák